يکشنبه, 29 ارديبهشت 1398
عنوان : سرپرست شهرداری كمالشهر: گرامیداشت روز جهانی كارگر تعظیم به كار و تلاش بندگانی است كه در راه پیشرفت امور جامعه قدم بر میدارند
کد خبر : ۱۸۳۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ 
ساعت : ۸:۹:۵۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مهندس ناصری سرپرست شهرداری کمالشهر ضمن تبریک روز جهانی کارگر گفت: یکی از مهمترین ارکان زندگی بشر کار است، این مهم به زندگی انسان و هویت جامعه شکل می دهد.

وی افزود: طبیعی است که ستون سعادت هر جامعه و هر کشوری، کار و رکن رکین کار نیز کارگر است و میتوان گفت رشد اقتصاد جوامع رابطه مستقیم با تلاشها و زحمات کارگران دارد .

وی ادامه داد: نقش کارگر در فرامین دینی ما نیز بسیار مهم و ارزشمند است بگونه ای که نبی مکرم اسلام (ص) بر دست او بوسه می زنند.

وی افزود: در ابعاد دیگر جامعه نیز حضور این قشر زحمتکش و کوشا بسیار محرز است ،اینکه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) یکی از راه های مبارزه با دشمنان انقلاب اسلامی را موکداً کار می دانند، حاکی از عظمت کار و تلاش است.

وی در ادامه تصریح کرد قطعا کارگران سخت‌ترین کارها را انجام می‌دهند و توجه به جایگاه کارگران در جامعه اسلامی از مهمترین مسائلی است که در نگاه معصومین (ع) نیز به وضوح تشریح و تبیین شده است و گرامیداشت روز جهانی کارگر تعظیم به کار و تلاش بندگانی است که در راه پیشرفت امور جامعه قدم بر میدارند .

مهندس ناصری در ادامه با اشاره به کارگران شهرداری خاطر نشان کرد: این قشر زحمتکش که هیچگاه سرمای زمستان و گرمای تابستان تاثيري بر خدمات رساني آنها به شهروندان نداشته است ، بايد ارج نهاده شوند. زحمات این کارگران باعث سلامت جامعه می شودو اگر روزی  این زحمتکشان به پاكسازي معابر، فضای سبز و زباله هاي شهري رسیدگی نکنند ميتوان گفت سلامتي شهر به خطر مي افتد.

 وی درخاتمه گفت: توجه به وضعیت کارگران و بر طرف ساختن نیارهای مادی و معنوی آنها به بالا بردن بهره‌وری کمک می‌کند.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0