دوشنبه, 27 خرداد 1398
عنوان : پیام تبریك مهندس ناصری مقبل به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی
کد خبر : ۱۸۳۳
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ 
ساعت : ۹:۳۵:۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی مهندس ناصری مقبل سرپرست شهرداری کمالشهر طی پیامی این روز را به همکاران روابط‌عمومی تبریک گفت.

 به نام خدا

مقام معظم رهبري: روابط‌عمومي‌ها بايد در بخش‌هاي مختلف فعال عمل كنند.

امروزه روابط عمومي ها به عنوان پل ارتباطی بين مردم و سازمان ها، كاركنان و مديران نقش كليدي را بر عهده دارند و این امر تلاش مضاعف و اهتمام بیشتر همکاران محترم روابط عمومی ها را میطلبد . واضح است تقويت ارتباط با روابط عمومي ها موجبات موفقيت بيشتر را براي ادارات فراهم مي سازد.

27 ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومي، يادآور زحمات بی شائبه و شبانه روزی همکارانی است كه با هدف ایجاد حُسن روابط بين لایه های مختلف جامعه،  به انتشار پيام‌هاي همدلی و مودت و انعکاس به موقع و موثق اخبار اداره متبوع خود اهتمام می ورزند.

  اين روز فرخنده را به يكايك تلاشگران عرصه ارتباطات بويژه همكاران خدوم و صديق روابط عمومي شهرداری و شورای اسلامی کمالشهر تبريك عرض میکنم و براي تلاشگران این عرصه در ارتقاي سطح اطلاع رساني و آگاهي بخشي آرزوي موفقيت مي‌كنم.

امید است  در سايه تلاش بي دريغ، خالصانه وصادقانه دست اندركاران روابط‌عمومي‌ها و رسانه‌هاي جمعي، به آباداني، پيشرفت مادي و معنوي و خوداتكايي در همه زمينه‌ها بويژه در عرصه ارتباطات و اطلاع‌رساني دست يابيم.

ياد همه ي شهداي گرانقدر عرصه ارتباطات، رسانه و روابط‌عمومي را گرامي مي‌دارم و براي آنان از درگاه خداوند متعال علو درجات مسئلت می کنم.

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0