دوشنبه, 31 شهريور 1399
عنوان : شهردار كمالشهر مطرح كرد: ساخت و سازهای غیر مجاز لاین شمالی پیشاهنگی كمالشهر كه حریم اتوبان است؛ مرمت، بهسازی و احیاء می شود.
کد خبر : ۳۹۱۵
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ 
ساعت : ۱۰:۵۹:۵۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار کمالشهر مطرح کرد: ساخت و سازهای غیر مجاز لاین شمالی پیشاهنگی کمالشهر که حریم اتوبان است؛ مرمت، بهسازی و احیاء می شود.
به گزارش خبرنگار البرز فردا، مهدی ناصری مقبل در حاشیه نشست کمیسیون عمران شورای شهر کمالشهر، اظهار کرد: در قسمت پیشاهنگی کمالشهر لاین شمالی که حریم اتوبان است؛ یک نوار ساخت و سازهای غیر مجاز داریم که در اصطلاح به آنها سکونت گاههای غیر رسمی می گویند؛ آنان هیچ گونه مجوز از شهرداری نگرفته اند و هیچگونه از ضوابط شهرداری را رعایت نکردند.

وی افزود: در این نوار ساخت و ساز غیر مجاز، آئین نامه ۲ هزار و ۸۰۰ مربوطه رعایت نشده و کاملا مستعد هستند؛ حتی بر اثر ۳ تا ۴ ریشتر زلزله فرو بریزند.

شهردار کمالشهر تصریح کرد: در شرایط کنونی با توجه به توانمندی ضعیف شهرداری کمالشهر و کل کشور تلاش می کنیم؛ از طریق بخش خصوصی در راستای احیاء، نوسازی و بهسازی آن نوار که مانند زگیل است؛ گام بر داریم.

وی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری اعلام آمادگی کرده در این حوزه سرمایه گذاری کند؛ اذعان کرد: با اجرای این پروژه، هم سرانه شهری در این حوزه ایجاد می شود و هم مجموعه ای اقتصادی احداث می شود.

ناصری مقبل تاکید کرد: این یک فرصت بزرگی برای مردم و شهر کمالشهر، همچنین خانواده هایی که در آن محدوده از پیشاهنگی زندگی می کنند؛ صاحب مسکن می شوند.

شهردار کمالشهر با بیان اینکه امیدواریم با همراهی اعضای شورای شهر کمالشهر این فرصت ایجاد و سرمایه گذار به این عرصه ورود کند؛ عنوان کرد: ورود سرمایه گذار به این حوزه باعث می شود؛ کل منطقه پیشاهنگی و ورودی شهر کمالشهر متحوّل شود و یک مجموعه آبرومندانه شهری را تجربه کنیم.بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0