دوشنبه, 31 شهريور 1399
عنوان : پیوستن اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار كمالشهر به پویش #من_ماسك_میزنم
کد خبر : ۳۹۱۷
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ 
ساعت : ۹:۳۶:۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

پیوستن اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کمالشهر به پویش #من_ماسک_میزنم

مهندس قهرمان پوران ریاست شورای اسلامی ، مهندس ناصری  مقبل شهردار و اعضای شورای شهر کمالشهر برای بازگشت سلامتی و نشاط به شهر ، مردم را به پویش #من_ماسک_میزنم دعوت کردند

شهردار کمالشهر ضمن اعلام این مطلب افزود: پس از تشدید شیوع ویروس #کرونا و قرارگرفتن در وضعیت بحرانی استان البرز ، این شهرداری اقدام به راه اندازی پویش  #من_ماسک_میزنم نمود که  ما این پویش را #از_خودمان_شروع_کردیم و تمامی همکاران ملزم به استفاده از ماسک شدند.

مهندس ناصری مقبل افزود : با رعایت پروتکل های بهداشتی به کمک کادر درمانی بشتابیم تا هم به سلامت جامعه که همان سلامت خود و خانواده خودمان است دست یابیم و هم بتوانیم با یاری هم این ویروس را شکست داده و نشاط و امید را به جامعه بازگردانیم .

مهندس ناصری مقبل افزود : در گامی دیگر در راستای سلامت شهروندان و به جهت اطمینان از سلامت پرسنل شهرداری و پیشگیری از شیوع این بیماری در بین پرسنل و در معرض خطر قرار نگرفتن شهروندان محترم، طی مذاکراتی مقرر شد همکاران برای تست کرونا به کلینیک درمانی حصارک مراجعه نمایند.

وی افزود : در بُعد فرهنگ سازی ، تبلیغات وسیعی جهت آگاه سازی شهروندان و ترغیب به استفاده از ماسک در شهر انجام پذیرفته است .

وی در خاتمه خاطر نشان کرد در شهرداری نیز به مانند دیگر ارگانهای خدماتی ، طبق قانون ، متأسفانه از ارائه خدمات به مراجعین که از ماسک استفاده ننموده اند معذوریم .بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0