سه‌شنبه, 3 خرداد 1401
  • ساعت : ۸:۵۴:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 21
  • کد خبر : ۵۱۳۲
    /  7
شهردار كمالشهر : تجلیل از قهرمانان ومدال آوران ، كوچكترین اقدام در راستای قدردانی از این عزیزان است

شهردار کمالشهر :

تجلیل از قهرمانان ومدال آوران ، کوچکترین اقدام در راستای قدردانی از این عزیزان است

دکتر بهمنی در آئین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران کمالشهری با بیان این مطلب افزود: طی سالهای اخیر بنا به مشکلات موجود ، امکان برگزاری چنین مراسمی مقدر نبود ، اما امسال  با پیگیری های شورای اسلامی و شهرداری کمالشهر ، این امکان جهت تجلیل و قدردانی از زحمات و تلاشهای ورزشکاران کمالشهری فراهم آمد وامروز شاهد برگزاری این رویداد مهم ورزشی درشهر هستیم .

وی در ادامه با اشاره به افتخار آفرینی ورزشکاران کمالشهر گفت : حضور ورزشکاران حماسه آفرین در عرصه های مختلف ورزشی بویژه در سطح مسابقات جهانی و بین المللی باعث مباهات است و این امر وظیفه مدیریت شهری را درحمایت و پشتیبانی از این عزیزان ملموس تر می نماید .

وی در ادامه خاطر نشان کرد: مدیریت شهری کمالشهر در راستای حمایت از این عزیزان  به جد پیگیر رفع مشکلات و موانع موجود در عرصه ورزش کمالشهر می باشد و تاحصول نتایج مطلوب و ایجاد فضای مناسب جهت حضور قدرتمند تر و پرشور تر ورزشکاران این شهر قهرمان پرور ، در عرصه های جهانی و بین المللی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

در ادامه این همایش مجید دامنجانی رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی ضمن خیرمقدم به ورزشکاران و قهرمانان ورزشی کمالشهر گفت:باحمایتهای شهردار کمالشهر و همکاری دوستان محترم شورای شهر کمالشهر ، بزرگترین رویداد ورزشی شهر ، طی سالهای اخیر رقم خورد و شرایط جهت تجلیل و تکریم از تلاشها و حضور افتخار آفرین ورزشکاران کمالشهری در عرصه های مختلف فراهم آمد ، امید است با تداوم برگزاری مراسم تجلیل و تکریم ، بتوانیم در حمایت و ایجاد روحیه مضاعف در ورزشکاران نقش تأثیرگذاری را ایفا نمائیم .

این قهرمان مدال آور ورزشی در عرصه های بین المللی و جهانی ، در ادامه افزود:برگزاری چنین مراسمی کمترین کاری است که می توان در حق ورزشکاران و مدال آوران کمالشهر  انجام داد، زیرا این عزیزان قطعاً شایسته بهترین قدردانی ها هستند.

وی در ادامه افزود: امیدوارم مسیر رشد و ترقی ورزشکاران این شهر قهرمان پرور همچنان رو به افزایش و ارتقاء یابد.

در ادامه آئین تجلیل و تکریم از مدال آوران ورزشی کمالشهر محسن افشار ریاست شورای اسلامی کمالشهر بااشاره به افتخار آفرینی ورزشکاران کمالشهری گفت:شورای جوان ششم با همکاری و همدلی شهردار محترم همواره پشتیبان ورزش و ورزشکاران است و در این راستا اقداماتی نیز در دست بررسی دارد که متعاقباً اطلاع رسانی های مطلوب در این خصوص صورت خواهد پذیرفت.

وی افزود : مدیریت شهری کمالشهر با شعار حمایت از پتانسیل های موجود در عرصه های مختلف ورزشی ، فرهنگی و ... مصمم است طی سالهای آتی ، طرح ها و برنامه های حمایتی را در شهر اجرا نماید .

گفتنی است  این آئین با حضور بیش از 150 نفر از پیشکسوتان ، مربیان ، ورزشکار مدال آور در عرصه های استانی ، کشوری، بین المللی و جهانی در یکی از تالارهای کمالشهر برگزار شد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0